Sosyal Medyada Biz}

Kayseride Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Kayseriye ilk asansörlü taşımacılığı tanıştıran firmayız. 2007 yılından buyana sistemi geliştirip asansör filomuzu 4 de çıkarmış bulunmaktayız. 15. kata kadar ev eşyalarınızın taşınması için raylı asansörlü sistem ile her kata ulaşabilmekteyiz. Güvenli, kaliteli, hasarsız ve lüks taşımacılığın tek adresi Kayseri Kandemir Evden eve Asansörlü taşımacılık için bizi seçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Kayseri Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kayseri Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

pratik-bilgiler-kayseri-ev-tasima

Kiracıda olsanız ev sahibide en az bir kez taşınma heyecanını ve zorluğunu yaşamıssınızdır.bu günlerde her ne kadar bu süreç uzman bireyler vasıtası ile gerçekleştirilsede bir evin taşınması sırf nakliyattan ibaret değildir..Evden eve nakliyat genellikle karayolu kullanılarak tecrübeli personeller vasıtası ile paketleme ve yükleme işleminin yapılmasının ardından istenilen adrese taşınma sürecidirtaşınma öncesi araştırma yapmanız sizin açınızdan büyük ciddiyet taşımaktadır.Taşınırken dikkat edilmesi gerekenler ve merak edilen soruları cevaplayarak, sizleri bilgi sahibi yaparak bu konu için herhangi bir problemle karşılaşmadan sorunsuz taşınma işlemini nasıl yapabilirsiniz bu konuda bilgi vereceğiz.Merak edilen soruların tümüne bu yazımızda yer vererek aklınızda kalan soru işaretlerini gidermeye çalışacağız.

Evden eve nakliyat için nasıl ambalaj malzemesi kullanılmalıdır?Eşyaların zarar görmeden araca yüklenmesi ve yeni adresinize taşınırken sağa sola çarparak ziyan görmesini engellemek için birinci kalite ambalaj malzemeleri kullanılması gerekmektedir.Evden eve nakliyat hizmetlerinde bu ambalaj malzemeleri kullanılmadığında, eşyaların çarpma ve sürtmelerden dolayı ziyan görmesi kaçınılmaz bir şeydir. Bazı kurumlar maliyetleri düşürüp kar rakamlarını arttırabilmek için kalitesiz malzemeler kullanır. Hatta bazıları ambalaj malzemeleri bile kullanmaz. Bundan ötürü, seçtiğiniz firmanın birinci kalite ambalaj malzemeleri ve koliler ile hizmet verdiğinden emin olmalısınız. Evden eve nakliyat işlemi esnasında ekibin beraberinde durup, eşyalarınızın tamamının bu ambalaj malzemeleri ile sarılarak hususi kolilere yerleştirilmesini sağlayınız. Bu sayede eşyalarınızın hasar almadan yeni adresinize taşınmasını sağlayabilirsiniz.

hazırlanan kolilerin ağırlığı ciddi midir?Tabiki de hazırlanan kutuların ağırlığı yoğun şekilde mühim bir şeydir. Eşyalar kolilere,koli boyutunu aşmayacak,kenarlardan sarkmayacak bir şekilde koyulmalıdır ve kutular çok fazla ağır olmamalıdır. Normalden fazla eşya koyduğunuzda hem kaldırması ve taşıması zor olacak, hem de kolilerin yırtılma ihtimali olacaktır. Bu da ya sizin ya nakliye elemanının yahut eşyalarınızın ziyan görmesine sebep olabilir. çok koli olmasın diye ağır koliler yapmak mantıklı değildir. Bunun yerine iyi istifleme yapmanız daha doğru olacaktır

Koliler nasıl hazırlanmalıdır?Her insan kolileri doğru ve güzel bir şekilde hazırlamayı beceremez. çoğu kişi bulduğu eşyayı bulduğu koliye atarak kolaya kaçmaktadır. gerçekte bu şahıs sırf kendini kandırdığının farkında bile değildir. Eşyalar kolilenirken oda oda ve materyal malzeme kolilenmelidir. Gidipte mutfak eşyalarının içine yatak odası eşyası karıştırılmamalıdır. örnek verecek olursak kablo,televizyon malzemeleri,telefon malzemeleri bir kutuya doldurulup,yatak,çarşaf,yorgan benzeri malzemeler bir kutuya konulur ve her kutunun üzerine arasında ne olduğu yazılırsa yerleştirme esnasında kolaylık olmasıyla birlikte,arasında kırılacak materyal olan koliler tanımlanır ve daha özenli bir biçimde taşınmış olur.

Taşınma esnasında unutulmaması gerekenler nelerdir? çoğu süre elektrik, su, doğalgaz faturasını kapatmak ya da devretmek, telefon aboneliğini iptal etmek, yedek anahtarları teslim etmek benzeri ayrıntılar gözden kaçabilir. Bunları önceden not etmek işinize yarayacaktır. Daha sonradan başınıza bu konu hakkında iş almak istemiyorsanız, bir evden taşınmadan önce eski aboneliklerinizden kurtulup yeni aboneliklerinize kucak açın. Eski anahtarınızı tüm yedekleriyle teslim ettiğiniz bunun gibi yeni anahtarlarınızı da tüm yedekleriyle beraber edinmeyi unutmayınız. Adres değişikliğide unutulmaması gerekenler arasındadır. işyerinizde bankalarda vs benzeri yerlerde adreslerinizi güncelleyin ki oluşabilecek sıkıntıları engelleyebilin.

20 Mayıs 2015
275 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara 0541 440 14 38