Sosyal Medyada Biz}

Kayseride Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Kayseriye ilk asansörlü taşımacılığı tanıştıran firmayız. 2007 yılından buyana sistemi geliştirip asansör filomuzu 4 de çıkarmış bulunmaktayız. 15. kata kadar ev eşyalarınızın taşınması için raylı asansörlü sistem ile her kata ulaşabilmekteyiz. Güvenli, kaliteli, hasarsız ve lüks taşımacılığın tek adresi Kayseri Kandemir Evden eve Asansörlü taşımacılık için bizi seçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Kayseri Ev Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Kayseri Ev Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

kayseri-evden-eve-fiyatlari

Kayseri’de bazı sebeplerden ötürü evini taşımak isteyen insanların yeni evlerini bulduktan sonraki en önemli şey eşyalarının taşınmasıdır. Daha önce eviniz taşınmadı ise yada yıllar önce taşındıysanız ev taşıma fiyatları hakkında hiç bilgi ve tecrübeye sahip değilsiniz demektir. Bu yazımızda amacımız siz değerli ziyaretçilerimize Kayseri ev taşıma fiyatları hakkında bilgi vermektir.

Evden eve firmalarını aramadan önce bilmeniz gerekenler şunlardır:

Eski eviniz kaçıncı katta ?

Nakliyat firmaları için eşyaların alınacağı kat çok önemli. Katın yüksekliğine göre fiyat verilir size.

Eski eviniz kaç odalı ?

Eviniz 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 mi nakliyat firması sizden bulun bilgisini ister. Örnek olarak eviniz 2+1 ise evinize ona göre araç, malzeme, personel gönderilecektir. Evinizin oda sayısı arttıkça otomatik olarak taşıma fiyatı da nakliye firmaları tarafından artırılacaktır.

Eski evinizde bina içi asansör kullanılıyor mu ?

Eğer evinizde bina içi asansörü kullanılır ise nakliyeci firma asansörü kullanıcağı için fiyatta otomatik olarak düşme olacaktır. Eğer ki bina içi asansör kullanılmaz ise nakliyeci firma taşıma ücretini otomatik olarak artıracaktır. Eğer ki evinizin katı yüksek ise ve bina içi asansör kullanılmıyorsa sizlere tavsiyemiz nakliyeci firmadan dış cephe asansörü isteyiniz. Dış cephe ile eşyalarınız daha güvenli daha kaliteli taşınır.

Yeni eviniz kaçıncı katta ?

Evden eve firmaları için eşyalarınızın gideceği katta önemlidir. Kat yüksek ise nakliyat firması yüksek fiyat vericektir. Eğer ki kat düşük ise otomatik olarak fiyat düşecektir.

Yeni evinizde bina içi asansör kullanılıyor mu ?

Yeni evinizde bina içi asansör kullanılır ise nakliyeci firma evinizi daha uygun fiyata taşır. Eğer kullanılmaz ise fiyat %30 oranında artar. Bina içi asansöre izin verilmiyor ise ve katınız yüksek ise size tavsiyemiz mutlaka dış cephe asansörü ile evinizi taşıyınız.

Son olarak tavsiyemiz aradığınız firmalardan mutlaka ekspertiz isteyiniz. Çünkü ekspertiz elemanı evinize gelerek hem eşyalarınız için hemde bulunduğunuz bina için ayrıntılı rapor tutar en ekonomik fiyatı size sunar. Unutmayın ekspertiz elemanı net fiyat verir. aradığınız firmalardan ekspertiz istemezseniz ortalama bir fiyat alırsınız. Ekonomik fiyatlara taşıma için mutlaka expertiz elemanı isteyiniz.

17 Şubat 2015
348 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara 0541 440 14 38