Sosyal Medyada Biz}

Kayseride Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Kayseriye ilk asansörlü taşımacılığı tanıştıran firmayız. 2007 yılından buyana sistemi geliştirip asansör filomuzu 4 de çıkarmış bulunmaktayız. 15. kata kadar ev eşyalarınızın taşınması için raylı asansörlü sistem ile her kata ulaşabilmekteyiz. Güvenli, kaliteli, hasarsız ve lüks taşımacılığın tek adresi Kayseri Kandemir Evden eve Asansörlü taşımacılık için bizi seçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

kayseri-evden-eve-nakliyat-firmasi

Kayseri evden eve nakliyat sektörüne 1995 yılında başlayan firmamız. Siz değerli müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız Kayseri başta olmak üzerine Türkiye’nin 81 iline ev taşımacılığı hizmeti vermektedir. %100 müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan firmamız almış olduğu referanslar ile %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden asla ödün vermemektedir.

Evinizi taşımak bizim işimiz çünkü siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Tüm Kayseri’de bulunan müşterilerimize mağdur olmamaları adına bizi tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. Bizi diğer evden eve nakliyat firmalarından ayıran bizi tercih sebebi haline getiren etkenler ise şunlardır;

Kayseri Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Firmamızı tercih etmeniz durumunda asla mağdur olmasınız çünkü sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile evinizi güvenle taşıyoruz. Evinizin taşınma işlemi sırasında oluşabilecek zararınızı aynı gün karşılıyoruz. Eşyalarınızın sigortalama işlemi evinizin taşınmadan önce yapılır. Sigorta poliçemiz 125.000 TL ( Yüz Yirmi Beş Bin Türk Lirası ) kadar zararınızı karşılamaktadır.

Kayseri Ambalajlı Evden Eve Nakliyat

Kandemir Nakliyat olarak eşyalarınıza değer veriyoruz evinizi kendi evimizi gibi taşıyoruz. Eşyalarınızın taşınma işlemi sırasında zarar görmemesi adına en kaliteli ambalajlı malzemeleri kullanmaktayız. Diğer evde eve nakliyat firmaları gibi battaniye kesinlikle kullanmıyoruz. Kullandığımız ambalaj malzemesi ( Pat Pat ) özel olarak sipariş  edilmiş olup ev taşımacılığına en uygun malzemedir. Ambalajlama sistemimizi ve çalışma görüntülerimize bakmak için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri Asansörlü Nakliyat

Kayseri asansörlü nakliyat hizmetinde bir ilki yaşatan firmamız 16. kata kadar çıka bilen dış cephe asansörü ile profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yüksek katlarda oturan müştelerimizin evlerinin taşınması oldukça zahmetli, riskli ve maliyetlidir. Hem eşyanın zarar görme riskini sıfıra indiriyoruz hemde fiyat olarak ekonomik taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Dış cephe asansörümüz ev taşımacılığına uygun olarak yapılmış olup Almanya’dan getirilmiştir.

Kayseri Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz bir hizmetimiz olan eksper hizmetimizin amacı siz değerli müştelerimizin evini daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara taşınmasını için raporlama ile yapılan bir hizmettir. Ekspertiz elemanımız isteğiniz üzerine evinize gelerek bina girişi durumuna, kat durumuna, eşyaların durumuna bakar. Daha sonra evinizin taşınması için nasıl taşıma hizmeti gerekir bunun raporlamasını bize sunar. Firmamız bu rapora göre evinize ne kaç tanede personel, ne kadar ambalaj malzemesi ve nasıl bir araç gerekir buna göre evinize taşıma hizmeti verilir.

Kayseri Evden Eve Araçları

Firmamızda bulunan evden eve nakliyat araçlarımız tamamı ile çelik kasalı olup ev taşımacılığına uygun olarak son teknoloji ile dizayn edilmiştir. Araçlarımızda bulunan eşyalarınız aracın hareketi halinde asla zarar görmez. Çelik kasalarımız içinde bulunan eşyalarınız mevsim şartlarından asla etkilenmez. ( Yağmur, Kar, Sıcak, Soğuk )

Kayseri profesyonel evden eve nakliyat için 7/24 iletişim kısmında bizlere ulaşabilirsiniz. Her türlü taşımacılık hizmetinizi Kandemir Nakliyat farklı ile yaşayın.

Tıkla Ara 0541 440 14 38