Sosyal Medyada Biz}

Kayseride Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Kayseriye ilk asansörlü taşımacılığı tanıştıran firmayız. 2007 yılından buyana sistemi geliştirip asansör filomuzu 4 de çıkarmış bulunmaktayız. 15. kata kadar ev eşyalarınızın taşınması için raylı asansörlü sistem ile her kata ulaşabilmekteyiz. Güvenli, kaliteli, hasarsız ve lüks taşımacılığın tek adresi Kayseri Kandemir Evden eve Asansörlü taşımacılık için bizi seçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Pratik Kayseri Evden Eve Nakliyat Bilgileri İle Evinizi Taşıyın

Pratik Kayseri Evden Eve Nakliyat Bilgileri İle Evinizi Taşıyın
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

kayseri-en-kolay-evden-eve-nakliyatGeçmiş dönemlerden günümüze gelen “3 taşınma 1 yangın eder” sözü taşınma işlemlerinin ne kadar zorlu ve maddi hasara sebep bulunduğunu bize hatırlatmaktadır. Burada anlatılmak istenen taşınma işlemleri sonrası biroldukça malzemenin farklı şekillerde kullanılmaz hale gelmesidir. Bu duruma sebebiyet vermeden sağlıklı bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilmeniz amacıyla dikkat etmeniz geren püf noktalar bulunmaktadır. Bunlara sırayla bakacak olursak : Cam ve porselenler ayrı bir halde tutulmalıdır. Çalışanlara ve malzemelere zarar vermeyecek şekilde dizilip boşluklar kağıtlarla doldurulmalıdır. Taşınma esnasında düz zeminli tabaklar 3-6 şeklinde kolilere konulmalıtencere gibi kulplu geniş hacimli malzemeler ayrı ayrı kolilere konulup boşluklar desteklenmeli ve taşıyıcıların bu mevzuda uyarılması gerekmektedir. Ustalaşmış firmalar beyaz kağıt ve plastik getirirler. Size gazete getiren firmaları önerin ve bu iş için üretilmiş beyaz kağıt ve plastiklerden isteyin.

Kitaplarınız karton koli ile doldurulmalıdır. Standart boyutlardaki karton kolinin içi kitap doldurulacaksa yarısı kadar doldurulmalıdır. Bu sayede kolinin patlaması engellenmiş olacaktır. Kitapları arkası yukarıya bakacak şekilde dizmeniz geri alımda size güçlük çıkarmayacaktır. Oluşan boşlukları besleyicilerle desteklemeniz kitaplarınızın zarar görmesinin veya taşıma esnasında oluşabilecek kazaların önüne geçecektir.
Beyaz eşyaların taşınması için kesinlikle nakliyat şirketinın bunun ambalajlarını yapmasını isteyin. Siz battaniye ile ambalaj oluşturmaya çalışmayın. Çfakatşır makineniz için güvenlik kilitlerini kesinlikle yanınızda bulundurun. Buzdolaplarını 100km bir mesafe ise son olarak buzdolabını çıkartılıp ilk girişinin de buzdolabının yapılmasını isteyin. Buzdolabı eve girdikten 15 dakika sonra içerisine yerleşecekleri dizebilirsiniz. Çamaşırbulaşık makinesi benzer biçimde eşyaların ne olursa olsun iki kişi tarafından yapılmasını isteyin. Sırta alma ezikliğe motor aksanlarında arızalara neden olmaktadır.

22 Mayıs 2015
322 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara 0541 440 14 38