Sosyal Medyada Biz}

Kayseride Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Kayseriye ilk asansörlü taşımacılığı tanıştıran firmayız. 2007 yılından buyana sistemi geliştirip asansör filomuzu 4 de çıkarmış bulunmaktayız. 15. kata kadar ev eşyalarınızın taşınması için raylı asansörlü sistem ile her kata ulaşabilmekteyiz. Güvenli, kaliteli, hasarsız ve lüks taşımacılığın tek adresi Kayseri Kandemir Evden eve Asansörlü taşımacılık için bizi seçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Kayseri Bünyan Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Kayseri Bünyan Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Evden eve nakliyat nasıl yapılır video olarak izleyiniz.


Evden eve nakliyat hizmeti almaya ihtiyacınız var ve bu hizmeti nasıl alıcağınızı merak mı ediyorsunuz. Kayseri`nin en iyi evden eve nakliyat firması olan Kandemir Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinin Bünyan ilçesinde nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Örneğin; Bünyan ilçesinden Kayseri merkeze evinizi taşımak için firmamız ile sigortalı ve garantili evden eve nakliyat hizmeti almak için anlaştınız. En uygun evden eve nakliyat fiyatını aldınız ve evinizin taşınması için evden eve nakliyat firmasına gerekli bilgileri verdiniz. Evinizin taşınacağı gün geldi ve anlaştığınız firma Bünyan ilçesine geldi.  Bundan sonra anlaştığınız evden eve nakliyat firmasının  Bünyan ilçesinde yapacak işlemleri şunlardır;

  1. Anlaştığınız Kayseri evden eve nakliyat firması Bünyan ilçesine gelerek sizinle irtibata geçer ve evinize gelir. Evinize gelen Kayseri evden eve nakliyat firması 1 adet çelik kasalı araç, en az 5 eleman ve eşyaların ambalajlanmasında kullanılacak malzemeler ile ev taşıma işine başlar. Taşınma için çelik kasalı olan araç eşyaların en iyi şekilde taşınması için gereken yere park ederek eşyalarınız yüklenene kadar araçla yapılacak iş bitmiştir. Şunu da belirtmeliyiz ki çelik kasalı olan evden eve nakliyat aracında eşyalarınız kesinlikle Kayseri Bünyan arası yolculuk sırasında zarar görmez. Eşyalarınız sıcak havalarda soğuk ve yağmurlu havalardan kesinlikle etkilenmez.
  2. Kayseri evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan elemanlar işinde uzman olan elemanlardır. Elemanlardan 1 tanesi mobilyacı elemandır. Elemanlardan 1 tanesi mobilyalarınızı titizlikle söker, ambalajlanma işlemini yapar. 1 eleman ise Kaba olan eşyalarınızı ambalajlarlar örneğin; kanepe, koltuk, beyaz eşya, masa, vitrin vs.. gibi eşyalarınızı ambalajlar. Geriye kalan 3 evden eve nakliyat personeli ambalajlanması yapılan eşyalarınızı ve koli, hurç,sandalye tarzında küçük eşyalarınız ile çelik kasalı araça yükleme işlemini yapar. Unutmayınız ki firmamız Bünyan evden eve nakliyat hizmetlerinde mobilyalarınızı ücretsiz olarak taşıyıp kurulumunu yapar.
  3. Bünyan ilçesinde bulunan evden eve nakliyat firması eşyalarınızı güzelce ambalajladı ve çelik kasalı aracına yükledi diyelim. Araç artık Kayseri merkezdeki yeni evinize gitmek için Bünyan ilçesinden hareket etmeye hazır durumdadır. Aracın sürücüsü yeni evinizin adresini alarak araçta bulunan navigasyon cihazına girer ve yol istimakmetini belirler. Burada önemli olan bir husus ise Kayseri merkezdeki yeni evinize evden eve nakliyat firmasından daha önce varmanız. Yani evden eve nakliyat firması Bünyan ilçesinden çıktıktan sonra Kayseri merkeze geldiğinde sizin yeni evinizde olmanız gerekir. Çünkü evinizin taşıma işi iyi uzar ve geç vakitlere kadar sürebilir. Zamandan kazanmak ve bir an önce yeni evinize oturup yerleşmeniz için zamanın değerini bilip hızlı olunması gerekmektedir.
  4. Evden eve nakliyat firması Bünyan ilçesinden çıktı ve Kayseri merkezdeki yeni evinize geldi. Aracı en müsait duruma getirip park ederek aracın kapaklarını açtı. Eşyalarınızın yeni evinize taşınma işlemi yine 5 eleman ile yapılır. Evden eve nakliyat firmasının personeli arasında bulunan mobilyacı eleman ilk olarak mobilyalarınızı ambalajından söker ve kurulumuna başlar diğer elemanlar ise eşyalarınızı taşır. Taşınan eşyalarınız ambalajlarından sökülür ve sizin istediğiniz yerlere yerleştirilir. Eşyalarınızın taşınması, mobilyalarınızın kurulması ve eşyalarınızın istediğiniz odalara yerleştirilmesinden sonra evden eve nakliyat firmasının ev taşıma işlemi son bulur.

dikkatUnutmayınız ki Kayseri evden eve nakliyat firmasının sunmuş olduğu ev taşıma hizmeti evinizin katına ve eşyalarınızın azlığına yada çokluğuna göre değişiklik gösterebilir. Örneğin Bünyan ilçesinde bulunan evinizin katı 12. kat ise buradaki taşıma işlemi asansörlü olarak yapılır. Örneğin Kayseri merkezdeki eviniz 4. kat ise bina içinde bulunan asansör ile eşyalarınız taşınır. Eğer bina içi asansör kullanımı yasak ise, sizin istediğini doğrultusunda ya modüler asansör ile yada personel gücü ile yapılır. Ayrıca modüler asansör fiyatları  farklı olup kata göre değişiklik göstermektedir. Son olarak; evinizin baştan sonra taşınma işleminde evinizin kaç saatte taşınacağı, evinizin katına eşyalarınızın duruma göre değişiklik gösterir. Kayseri evden eve nakliyat hizmetlerinde Bünyan ilçesinden bir evin taşınıp Kayseri merkeze gelmesi ortalama 5 saat sürmektedir. Kayseri`nin lider evden eve nakliyat firması olarak yeni evinizde bereketli ve huzurlu günler diliyoruz.

27 Mayıs 2015
290 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara 0541 440 14 38