Sosyal Medyada Biz}

Kayseride Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Kayseriye ilk asansörlü taşımacılığı tanıştıran firmayız. 2007 yılından buyana sistemi geliştirip asansör filomuzu 4 de çıkarmış bulunmaktayız. 15. kata kadar ev eşyalarınızın taşınması için raylı asansörlü sistem ile her kata ulaşabilmekteyiz. Güvenli, kaliteli, hasarsız ve lüks taşımacılığın tek adresi Kayseri Kandemir Evden eve Asansörlü taşımacılık için bizi seçin.
TÜMÜNÜ GÖR

Nakliyat Hizmetlerimiz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

kayseri-evden-eve-nakliyat-Kandemir

Kandemir Nakliyat hizmetlerinden başta Kayseri olmak Türkiye’nin her tarafından 7/24 yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

kayseri-evden-eve-tasimacilik

Firmamız ev taşımacılığında 20 yıllık tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize ev taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ev taşımacılığı hizmetinde firmamız %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır.

Ambalajlı Taşımacılık

ambalajli-nakliyat

Kandemir Nakliyat eşyalarınıza zarar gelmemesi adına ev taşımacılığına uygun olarak üretilmiş ambalaj malzemeleri ile güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti vermektedir. İşinde uzman personellerimiz eşyalarınızı büyük bir titizlik ve kalite ile ambalajlayarak zarar görme riskini ortadan kaldırır.

Asansörlü Taşımacılık

asansor-nakliyat

Firmamız yüksek katlarda oturan müşterilerimizin sıfır risk ile taşınmasını ve ekonomik olarak uygun fiyatlı olmasına adına 16. kata asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Modüler asansörümüz ev taşımacılığına uygun olarak dizayn edilmiş olup eşyalarınızın zarar görme riskini sıfıra indirir.

Sigortalı Taşımacılık

sigortali-nakliyat

Kandemir Nakliyat vermiş olduğu bütün taşımacılık hizmetlerinde sigortalı olarak hizmet vermektedir. Alacağınız hizmet ne olursa olsun eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz olarak sigortalanır. Eşyalarınızın sigortası eşyalarınızın değeri üzerinden yapılır. Kandemir Nakliyat sigorta poliçemiz 125.000 TL kadar zararınızı karşılamaktadır.

Büro/Ofis Taşımacılığı

ofis-buro-tasima

Firmamız taşımacılık hizmetlerinde sınır tanımamaktadır. Hayatınızı kolaylaştırmak ve zaman kazandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Ofis yada büro taşımacılığında güçlü referansları bulunan Kandemir Nakliyat kayseri başta olmak üzere siz değerli müşterilerimize sigortalı ambalajlı ve %100 müşteri memnuniyetli ofis ve büro taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Kurumsal Taşımacılık (Hastane, Okul vs..)

kurumsal-nakliyat

Kandemir Nakliyat olarak kurumsal firmaların taşımacılık işlerini yapmaktayız. Kütüphane, Okul, Hastane vs. gibi kurumsal firmaların taşımacılık hizmetlerini sigortalı olarak yapmaktayız. Ayrıca firmamız sözleşmeli olarakta taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ücretsiz Ekspertiz

ucretsiz_ekspertiz_

Taşımacılık hizmetini kalite olarak en üst seviyeye çıkarmak adına taşıma işlemini yapılacağı yere ücretsiz olarak gönderdiğimiz ekspertiz elemanımızın tutacağı rapora göre taşıma günü sorunsuz bir taşımacılık hizmeti verilir.

Tıkla Ara 0541 440 14 38