Sosyal Medyada Biz}

Kayseride Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Kayseriye ilk asansörlü taşımacılığı tanıştıran firmayız. 2007 yılından buyana sistemi geliştirip asansör filomuzu 4 de çıkarmış bulunmaktayız. 15. kata kadar ev eşyalarınızın taşınması için raylı asansörlü sistem ile her kata ulaşabilmekteyiz. Güvenli, kaliteli, hasarsız ve lüks taşımacılığın tek adresi Kayseri Kandemir Evden eve Asansörlü taşımacılık için bizi seçin.
TÜMÜNÜ GÖR

10 Adımda En iyi Konya Evden Eve Nakliyat Firmasını Bulun!

10 Adımda En iyi Konya Evden Eve Nakliyat Firmasını Bulun!
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Evinizi Taşımadan ve Yazımızı Okumadan Önce Lütfen Videomuzu İzleyiniz !

En İyi Konya Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veren Firma Nasıl  Bulunur ?

Bu yazımızda sizlere Konya ilinde evinizi taşımanızı yardımcı olup kaliteli bir Konya evden eve nakliyat firması bulmanızı yardımcı olucaz. Öncelikle Konya ilinde evden eve nakliyat firmasının oldukça fazla olduğunu söylemek isterim. Peki Konya şehrinde onlarda ev taşıma firması arasından sizin için en iyi evden eve nakliyat firmasını nasıl seçicez.

10 Adımda En İyi Konya Evden Eve Nakliyat Firması Bulmak

  1. Evimiz yüksek katta ise dış cephe asansörü olmalı
  2. Elemanları uzman olmalı
  3. Araçları evimizdeki eşyayı alıcak kapasitede ve çelik kasalı olmalı.
  4. Eşyalarda kullandıkları ambalaj malzemesi kaliteli olmalı
  5. Ofis yada bürosu olmalı
  6. K3 belgesi olmalı
  7. Uygun fiyat vermeli
  8. Referansları olmalı
  9. Ekspertiz hizmeti vermeli
  10. Sigorta ve sözleşme yapmalı

Evimiz yüksek katta ise dış cephe asansörü olmalı

evden-eve-asansorŞeçtiğimiz Konya evden eve taşıma firmasının dış cephe asansörünü yoksa; yüksek katta ki eşyalarınızı indirirken mutlaka zarar verecektir. dış cephe asansörü olmayınca sizlere daha yüksek fiyatlı bir evden eve nakliyat hizmeti sunulacaktır. Ayrıca en öenmlisi eşyalarınız zarar görme ihtimali çok yüksek olacak ve güvenli bir taşıma işlemi olmayacak. Konya evden eve firmasının düş cephe asansörü varsa çok güvenli bir şekilde eşyalarınız asla  zarar görmeden taşınacak. Balkona kadar uzanıcak olan dış cephe asansörü  balkona kurulucak ve eşyalarını balkondan taşınacaktır. Ayrıca en iyi fiyata evinizi taşımız olucaksınız. Konya asansörlü nakliyat hizmeti yüksek katlarda oturanlar için bulunmaz bir fırsattır. Çünkü Dış cephe asansörü yüksek katlarda evden eve nakliyat hizmetini daha uygun fiyata  getirir. Yüksek katlarda oturanlar için tavsiyemi şeçiceğiniz firmanın mutlaka asansörü olsun.

Elemanları Uzman olmalı

guvenilir-evden-eveKonya evden eve nakliyat işinde işi yapan firma gibi gözükür ama işin görünmeyen yüzünden ev taşıma işini yapan elemanlar vardır. Eğer şeçtiğiniz Konya  evden eve nakliyat firmasının elemanları işinde uzman değil ise büyük bir tehlike içindesiniz demektir. Eşyalarınızı taşıyan elemanlar tecrübesizlikle yaptıkları iş sonucu eşyalarınıza mutlaka zarar verebilirler. Ambalajlamayı yapan eleman işini iyi yapmazsa eşyalar zarar görür ve kirlenir. Firmanın kadrosunda bulunan mobilyacı eleman ise yine tecrübesiz ise mobilyalarınıza gerçekten yazık olur. Peki Konya de seçtiğimiz evden eve nakliye firmasının elemanlarının uzman olduğunu nasıl anlıyacaz. Oldukça basittir elemanların uzman olup olmadığını anlamak. Eğer firmanın web sitesi varsa sitesindeki çalışma görüntülerine bakarak elemanların yaptığı işi görebilirsiniz. Ayrıca elemanların yaşlarına bakarakta tecrübesini görebilirsiniz. Kaliteli bir evden eve nakliyat hizmeti için elemanların uzman olduğuna emin olun.

Araçları evimizdeki eşyayı alıcak kapasitede ve çelik kasalı olmalı.

Eğer bir Konya evden eve nakliyat firması ile sorunsuz taşınmak istiyorsanız tercih edeceğiniz firmanın araçlarını öğrenin. Eğer küçük araç isterseniz ve o araca eşyalarınız almaz ise 2 katı fiyat ödemek zorunda kalırsınız. Konya ten şehir dışına evden eve nakliyat hizmeti alıcaksanız mutlaka büyük araç isteyin. Ayrıca aracın çelik kasalı olmasını isteyin. Çünkü yolda olan araç mevsim şartlarından etkilenebilir. Kapınıza gelen araç kapaklarını açtıktan sonra eşyalarınızı ıslanmış olarak görme ihtimalınız çok yüksektir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için evden eve nakliyat firmasından eşyanıza göre boylarda araç isteyin ve aracın mutlaka çelik kasası olsun.

Eşyalarda kullandıkları ambalaj malzemesi kaliteli olmalı

Konya-evdeneve-sirketleriKonya evden eve nakliyat firması ne tür bir ambalajlama kullanıyor öğrenin. Çünkü bazı firmalar eşyalarınız ambalaj malzemesi ise sarmadan taşır. Bazıları ise battaniye ile sararak taşır. Her 2 seçenekte de eşyalarınız zarar görür. Beyaz eşyanız mobilyanız yüksek ihtimalle çizilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için Konya evden eve nakliyat firmasının Pat Pat diye tabir edilen ambalajlı malzeme kullanmasını isteyin. Bu ambalajlı kırmızı ve mavi renkte olur genelde ve ev taşıma işine uygun ambalaj malzemesidir.

Ofis yada bürosu olmalı

Şeçtiğiniz firmanın ofis yada bürosu yoksa kesinlikle evden eve nakliyat hizmeti almayın. Çünkü ofis yada bürosu olmayan Konya evden eve nakliyat firmaları kaçak çalışan firmalardır. Elemanları tecrübesiz olup amele pazarlarından toplanmıştır. Kesinlikle ev taşıma konusunda bilgileri ve tecrübeleri yoktur. Ayrıca bu işi yasa dışı olarak yapmakta olup vergisiz çalışmaktadır. Bürosu ve ofisi olan bir Konya ev taşıma firması seçerseniz işinizi garantiye almış olursunuz. Her hangi bir problemde firmaya her zaman ulaşabilirsiniz. Ofis yada bürosu yoksa ve atıyorum eşyanıza zarar verdilerse ara ki bulasın o firmayı.

K3 belgesi olmalı

k3-belgeKonya evden eve nakliyat firmalarının K3 belgesi olmasına mutlaka dikkat edin. Çünkü K3 eşya transferi belgesidir. Kanunen ev taşımacılığı yapmaya izni vardır demek. Kurumsal bir firmadır demek.  Vergisini veriyordur demek. Ama K3 belgesi yoksa bu nakliyecinin uzak durun çünkü kaçak iş yapıyordur. Kaçak çalışan bir kasaptan et alırmısınız ? Peki kaçak çalışan evden eve nakliye firmasına eşyalarınızı taşıtırmısınız ? Tavsiyemiz seçtiğiniz evden eve nakliyat firmasının mutlaka K3 belgesi olsun. K3 belgesi olması o firmanın bu kaliteli iş yaptığının bir göstergesidir.

Uygun fiyat vermeli

evden-eve-fiyatKonya de evinizi kimse bedava taşıyıp evden eve nakliyat hizmeti sunmaz size. Madem para veriyorsunuz o zaman en iyi fiyatla en iyi evden eve nakliyat firmasını bulmalısınız. Sadece tek firmadan fiyat teklifi almayın. İnternetten araştırma yaparak birden fazla firma ile irtibata geçin ve size en uygun fiyata taşının. Yanlız burada dikkat edilmesi gereken önemli bir konu var. Konya evden eve nakliyat sektöründe gerçek şudur ki ucuz fiyata kaliteli evden eve nakliyat hizmeti alamazsanız. Örneğin X adlı bir evden eve nakliyat firması aradınız, diğer firmalar örneğin ortalama 1.000 TL fiyat veriyorsa ve X adlı firma 600 TL fiyat veriyorsa o evden eve nakliyat firmasından uzak durunuz. Bu konuda uzunca düşünmeye gerek yok atalarımız en güzel lafı söylemiş bu konuda; Ucuz etin yahnisi yenmez ! En mantıklısı bütçenize uygun en iyi fiyatı veren kaliteli firmaları ile evinizi taşıyın.

 

Referansları olmalı

63BF21FC-3048-90E9-CABC7E04E8DD100A copyBir ev taşıma firmasının kalitesini gösteren etkenlerden biride referanslarıdır. Konya de aradığınız evden eve nakliyat firmalarından mutlaka referans isteyin. Çünkü referanslar o firmanın kalitesini gösterir. Referansı olmayan evden eve nakliyat firmaları ile sıkıntı yaşamanız çok yüksek bir ihtimaldir. Bir çok evden eve nakliyat firmasının web sitesinden referansları bulunmaktadır. Referansları web sitesinde bulunan firmalardan telefon ile irtibata geçip Konya de kimlere evden eve nakliyat hizmeti vermiş öğrenebilirsiniz.

Ekspertiz hizmeti vermeli

evden-eve-iletisimBir çok evden eve nakliyat firması ekspertiz hizmeti vermektedir. Peki nedir bu ekspertiz ? Konya evden eve nakliyat firmalarının ekspertiz diye tabir ettikleri şey aslında evden eve nakliyat firmasından bulunan bir personeldir. Peki ne yapar bu ekspertiz elemanı diye soracak olursanız; Ekspertiz elemanı Konya evden eve nakliyat firmaların tarafından ücretsiz evinize gönderilen personelin evinizdeki eşyaların, oturduğunuz evdeki katın raporunu tutarak şirkete gönderen kişidir. Ekspertiz elemanı tarafından inceleme sonucu hazırlanan rapora bakan evden eve nakliyat firması taşıma günü geldiğinde; ne kadar eleman lazım, ne kadar ambalaj malzemesi lazım, nasıl boyda bir araç lazım, dış cephe asansörü gereklimi bunları ekspertiz elemanın hazırladığı rapora bakarak hazırlar. Ve taşıma işlemi profesyonelce planlı bir şekilde yapılır. Bu arada şunuda unutmayınız; bütün Konya evden eve nakliyat firmaları ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti verirler.

Sigorta ve sözleşme yapmalı

sigortaGeldik son ve en önemli adıma. Sigorta olmazsa olmazlardandır evden eve nakliyat işinde. Hemen hemen bütün Konya evden eve nakliyat firmaları sigortalı olarak sigortalı evden eve nakliyat hizmeti verdiklerini söyler. Burada dikkat edilmesi gereken sigorta sözleşmesini yapmanızdır. Evden eve nakliyat firması sigorta yapıyoruz der siz sözleşmeniz getir yapalım demezseniz konuşup anlaşıp taşıma işine başlandıktan sonra eşyanız zarar görür ve sigorta vardı zaten derseniz burada en büyük Konyaı yapmış olur bir nevi nakliyecinin eline düşmüş olursunuz. Sigorta sözleşmeniz yada poliçeniz nerde peki ? konuştunuz anlaştınız ama neyi imzaladınız ? Sigortasız ev taşıma hizmeti almak çok risklidir. Eşyalarınızdan olabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık güvenlidir. Sözleşmenizi yapıp sigorta poliçesini elinize aldıysanız gönül rahatlığı ile taşınabilirsiniz. Çünkü işinizi sağlama aldınız.

Peki Kandemir Evden Eve Nakliyat firması ile taşınmalımıyım ?

Konya-evden-eve-firmalarıKandemir Nakliyat yukarda bahsettğimiz 10 adımdaki herşeyi vermektedir. Profesyonel olarak kaliteli uygun fiyatlı ev taşıma hizmeti vermektedir. Türkiye’nin 81 iline evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Kandemir Nakliyat’ın K3 belgesi, kaliteli ambalajları, uzman personeli, her boyda her çelik kasalı araçları, Konya de ofis ve bürosu, 7/24 yayında olan web sitesi, Uzman mobilyacı elemanı, dış cephe asansörü, uygun fiyatı, yüzlerce Konya evden eve nakliyat referansı olan, ücretsiz ekspertiz hizmeti veren, sigortalı ve sözleşmeli ev taşıyan profesyonel bir evden eve nakliyat firmasıdır. Konya deki evden eve nakliyat ofisimize yada web sitemizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Konya evden eve nakliyat hizmetlerinda uzman firma Kandemir Nakliyat.

 

23 Mayıs 2015
814 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Tıkla Ara 0541 440 14 38